metin2 general efsunları

metin2 general efsunları bu general ve komutan ile yapacağınız ilk prosedür Mavi Ejderha isimli bossu öldürmek için istenen Kıvrık Anahtar isimli nesneyi bu general ve komutanı öldürerek elde edebilirsiniz. Kıvrık anahtar metin2’de diğer hiç bir yerde düşmez yalnızca bu general ve komutan isimli bosslardan düşer. Bu bossları yok etmek için kullanacağınız efsunlar ise şu biçim olması gereklidir;
lütfen konumuzu paylasınız bilgi paylastıkca cogalır ücretsiz sitemize metin2 pvp ekleyebilirsiniz

Şeytanlara karşı güç

Yarı insanlara karşı güç

Ölümsüzlere karşı güç

Zehirleme şansı

Hp üretimi

HP Absorbe

Saldırı hızı

Güç

Yakın dövüş saldırılarını bloklama

Bu efsunlar içerisinden itemlerinize gelecek olanları bu efsunlar ile donaltıp bu bossa saldırıya geçebilirsiniz. Bazen bazı pvp sunuculer da bu bosslar canı dip kaldığında tek atmaya başlıyor ve karakteriniz bu bossları kesemeden ölüyor. Onun için hp absorbe ve hp üretimi efsunları bu yönden fonksiyon gösterir ve sizlere bu hususta yardım eder.

Bu bosslar ile yapabileceğinizi bir diğer prosedür ise Çar kasımıdır. Bu bossları ayrı ayrı değil de toplu halde bir sürgün mağarasında ki odada biriktirirseniz şayet bunları aynı anda dalış yaparak yanında doğan slotları keserek çarınızı çok rahat bir biçimde kasabilirisiniz. Bu prosedürü yapmak için Büyülü Silah karakter tercihimdir.
https://www.facebook.com/kaplanmt22

Yorumlar

Copyright 2013 © metin2serverler.org