Metin2 At Görevleri

Metin2 At Görevi Metin2 pvp serverlerde at görevi cok eglenceli ve bi okadarda zor görevdir konumuzu okuduktan sonra cok kolay bi hal alacak dikkatlice okuyunuz

AT GÖREVİ NEDİR?
Bir at elde etmek ve özelliklerini geliştirmek için at görevleri yapmalısınız. Envanterinizde bir At Madalyonu varsa, Seyisten at görevlerini alabilirsiniz.

AT GÖREVLERİ
Bir atın seviyesini yükseltmek için Seyis tarafından sağlanan 1. Harita ve 2. Haritadaki bir görevi yerine getirmelisiniz. Tüm oyuncuların bu görevlere katılabilmesi için, üstlenilecek her görev için bir At Madalyonu getirmesi gerekecek. Görevlerin başarılı olup olmaması tamamen şanstır, oyuncular bazı şeylerin sonuçları etkileyebileceğini belirtmiş olsa da, bu kanıtlanmamıştır.

Bir At Madalyonu, yalnızca görev başarılı olursa alınacaktır, başarısız olursa At Madalyonunu kaybetmeden, başarılı olana kadar sonsuza kez deneyebilirsiniz. Bir at görevini anında başarısızlığa uğratacak bazı sebepler vardır, bunlar atınızdan inerseniz veya atınızın üzerindeyken öldürülürseniz (bu da attan iniş olarak sayılır). Tüm görevler için zaman sınırı yoktur ve yalnızca atın üzerindeyken öldürmek zorunda kalmasıyla sınırlıdır.

Atların seviyesini yükseltmenin amacı sadece sayısal değeri ve görünüşü değil, aynı zamanda atların besin ihtiyacı ve savunma özelliklerine de bağlıdır. Örneğin maksimum seviyede tam beslenen bir at, tekrar beslenmeden 10 ay yaşayacaktır. 1. seviyedeki bir at ise yalnızca 14 gün boyunca hayatta kalacaktır.

Gerekli Şartlar
At sahibi olabilmek için 25 level olmanız ve üzerinizde 1 adet At Madalyonu bulunması gerekir. Görevi tamamladığınız takdirde 12 saat bekledikten sonra 100.000 Yang karşılığı seyisten At Resmini (Atınızı çağırmak için gerekli eşya) alabilirsiniz.

Zırhlı At Şartları
Zırhlı At sahibi olabilmek için atınızın seviyesi 10 ve levelinizin 35 veya üstü olması gerekir.

Asker At Şartları
Asker At sahibi olabilmek için atınızın seviyesi 20 ve levelinizin 50 veya üstü olması gerekir.

AT MADALYONU NASIL ELDE EDİLİR?
At Madalyonu, 2. köylerde bulunan veya Yongbi Çölünde bulunan Maymun Zindanlarından elde edilir. Eğer uğraşmak istemiyorsanız oyuncuların kurmuş olduğu pazarlardan yang karşılığı satın alabilirsiniz.

1.       Level Seviyesi 1 : Zamana karşı sınır (3) seviyeden bir tanesidir. 30 dakika geçmeden 20 adet Yabani okçu öldürmelisiniz.Görevi tamamladıktan sonra Npc (Seyis) giderek gerekli bildirimi yapmalısınız.

2.       Level Seviyesi 2: Zamana karşı sınır yoktur, görevler bu seviyeler içerisinde oldukça kolaydır. Oyun içerisinde haritayı açarak nereye gitmenizi bilmelisiniz. Belirli bir seviyeye geldiğiniz zaman harita içerisinde dolaşmanız gerekecektir.


3.       Level Seviyesi 3: Size harita içerisinde belirli yerler verecektir. Görevin verdiği yerlerde dolaşmalısınız.

4.       Level Seviyesi  4:                             “                                             “                                             “

5.       Level Seviyesi  5:                             “                                             “                                             “

6.       Level Seviyesi  6:                             “                                             “                                             “

7.       Level Seviyesi  7:                             “                                             “                                             “

8.       Level Seviyesi  8:                             “                                             “                                             “

9.       Level Seviyesi  9:                             “                                             “                                             “

10.   Level Seviyesi10:                            “                                             “                                             “

11.   Level Seviyesi11: Bu seviye de 30 dakika zaman içerisinde 100 adet olmak şartı ile Akrep Okçu veya Yılan Okçu öldürmelisiniz. Bunu tek başınıza yapmanızın olanaksız olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden grup içerisinde ve grup lideri siz olmalısınız. Asker at resmini almanız için 500.000 yang grubun lideri olmak şartı ile yapılır.

12.   Level Seviyes1i2: Oluşturmuş olduğunuz atınız ile 5 tane Bö öldürmelisiniz.

13.   Level Seviyesi13: At üzerinde 5 tane Chuong öldürmelisiniz.

14.   Level Seviyesi14: Görevi tamamlamanız için atın üzerinde 10 adet Ork Generali öldürmelisiniz.

15.   Level Seviyesi15: Yine olduğu gibi 10 tane Siyah Ork kesmelisiniz.

16.   Level Seviyesi16: 10 tane Karanlık işkenceci öldürüp bu görevi tamamlamalısınız. Bu görevler için vadi içerisinde bulunmanız gerekir.

17.   Level Seviyesi17: 10 Zehirli Pençe Örümcek öldürüp görevi bitirin.

18.   Level Seviyesi18: 20 Çöl Haydut öldürün.

19.   Level Seviyesi19: Bu görevde sizi uyarıyorum oldukça zor bir görevdir. 10 tane Buz Golemi öldürmeniz lazım.

20.   Level Seviyesi20: Savaş Kaplanı 20 tane öldürüp zaman sınırını tamamlayınız.

21.   Level Seviyesi21: Geldik son seviyeye gözümüz aydın :) bu görevin önemi 30 dakikalık sınırlandırılmıştır. 300 tane Şeytan Okçu oldukça sizi zorlayabilir. Grup kurmanızda fayda var tabi bu grubun bir lideri siz olmalısınız. 20 levele kadar belki sizi zorlamayabilir fakat 21 level oldukça sizi sıkıntıya sokabilir. At resmi alabilmeniz için 1.000.000 yang olmalı.

At Görevi sizler icin yayına aldık sizde sitemize metin2 pvp ekleyebilir oyuncu kazanabilirsiniz herkese iyi oyunlar baska bi konumuzda görüşmek üzere bol sanslar.

Yorumlar

Copyright 2013 © metin2serverler.org