Server Bilgileri

Server Adı :

Molas2

Zorluk : Kolay
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 04 Nisan 2021 , 09:29)
Eklenme Tarihi : 04 Nisan 2021 , 09:29
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

Molas2 PVP geliştirici grubu olarak sunucumuzun açılmasına günler kala işleyiş ve oyun içerisinde ki düzen hakkında bazı açıklamalar yapmak istedik.
Kesintisiz oyun:
2020 yılının ortalarında düzenlemeye başladığımız oyun dosyalarımızda ilk olarak oyun içerisinde ki yaşanabilecek problemleri sizlere yansıtmadan mümkün olduğunca hızlı çözümler üretmeyi hedefledik. Bu düşünce sonucunda aynı anda eşit işleyen bir geliştirme (test) ve bir de aktif oyun sunucusu devreye alarak çalışmalarımıza başladık. Sizler oyun keyfinizi kesintisiz yaşarken bizler geliştirme ve tüm değişiklikleri test sunucumuzda gerçekleştirip ardından aktif oyun sunucumuza geçirerek mümkün olduğunca hızlı bakımlar ve güncellemeler hedefliyoruz.
Siz değerli oyuncuların uzunca bir süredir ortak sorunu olan güvenlik noktasında da bazı yeniliklere/değişikliklere gittik. Oyun içerisindeki adaleti sağlamak adına SvSide & Client Side hile engelleme sistemlerini aktif ettik. Bununla birlikte ticket sistemimiz ve oyun içi GM arkadaşlarımız sizlerin şikayetlerinizi 7/24 esasında mümkün olan en hızlı sürede değerlendirerek gerekli adımları atmak için hazır olacaktır. 
Bir diğer önemli konu dış tehditlere karşı da önlemler almak ve yaşanabilecek saldırılara karşı her daim hazır olmak adına tüm dosyalarımızı kendi sunucularımızda barındırıyoruz. Dışarıdan belli belirsiz destekler almaya çalışmaktan bir adım ileriye giderek ekibimiz içerisinde reel hayatta da sunucu güvenliği konusunda çalışmakta olan bir yöneticimiz bulunmakta. 
Güçlü İletişim;
Ticket sistemi,
Facebook Molas2 sayfası,
Oyun içerisindeki GM kadrosu,
Yukarıda sıralı olan iletişim kanallarımızın tamamı 7/24 esasında sizlerin taleplerine mümkün olan en hızlı şekilde cevaplar vermek için aktif olacaktır. Destek birimimiz yaşanan problemleri kategorize ederek sizlerin taleplerini o konu ile ilgili çalışma arkadaşımıza ileterek kesin ve net cevaplar vermek üzere 2 aşamalı olarak çalışacaktır. İlk aşamada destek talep edilen konu yalın bir halde konu ile ilgili arkadaşımıza iletilecek ve 2. aşamada çözüm sonucu veyahut çözüme dair zaman sizlere iletilecektir. 
Geçmiş deneyimlerimiz ve bunlardan çıkarmış olduğumuz dersler ile ekibimizi bir araya getirirken ortaya bizler için önemli olan onlarca konu çıkmış olsa da, bizi farklı kılacak en önemli hususun acele etmeden bir geliştirme sürecinin yanında, mümkün olan en adaletli yönetimi ve güçlü iletişimi ana ilke edinmiştik. Bizler için biraz uzun bir geliştirme süreci oldu diyebiliriz.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

Copyright 2013 © metin2serverler.org