Server Bilgileri

Server Adı :

GMaster2

Zorluk : Orta
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 21 Aralık 2021 , 10:39)
Eklenme Tarihi : 21 Aralık 2021 , 10:39
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

GMaster2 farma dayalı ve akıcı ticaretin döndüğü bir oyundur.
Bünyesinde saçma sapan rebirt derece lycan gibi oyunun atmosferini bozacak şeyler bulundurmaz. Yenilikçi vizyonu ile oyunun yapısını bozmadan
ticarete ve oyununun zevkine büyük anlamda etki edecek bazı şeyler ekledik. Oyunumuz tamamen tr tipi farma dayalı bir yapıya sahiptir.
Atmosferini ve tanıtımı incelediğinizde bunun farkına varacaksınız. Bu deneyimi yaşamak istiyorsanız
Sizleri de oyunumuzda görmek istiyoruz..
1 120 sevenler için zor sevenler için keyifli bir oyun
Profesyonelliği ve Sade zor emek sunucu oyun zevkini yaşayın
Kurumsal Sunucusunda Oynamaya Hazır mısın

GMaster2 kapılarını 24 aralık 2021 de açtı ve bu tarihten itibaren aralıksız hizmet vermeye devam ediyor. Oyunumuz ve bölümlerimiz adını Yüzüklerin Efendisi adındaki kült eserden almaktadır. Oyun içerisindede bu temaya göre şekillendirmelerimiz vardır. GMaster kendine özgü güncellemeler ve hikayeleriyle oyuncularına daha iyi bir deneyim sunuyor.

GMaster2 Nefertiti bölümü 24 aralık Cuma Günü 21:00de Aktif
hemen bu maceraya katıl Kayıt ve İndirmeler Yakında Aktif

Nefertiti Bu macerayı kaçırma ve yerini al


Nefertiti Yeni Açıldı
 
GMASTER2YE HOŞ GELDINIZ
ISENGARD

Zamanın başlangıcında hayatın dengelerini kuran üç kardeş Tanrı vardı: Yaratıcılığın Tanrıçası Bahar-Taraji ve erkek kardeşleri Korumanın Tanrısı Baljit-Elvedin ile Ölümün Tanrısı Beran-Setaou. İnsanlar ilk ikisine dua ederken ne yazık ki üçüncüsünden korkarlardı. Zaman içinde bu Beran-Setaouyu kıskançlığa sürükledi kin ve nefret duymaya başladı. Ve sonunda Tanrının kini öyle kuvvetlendi ki insanların en sevdiği Tanrı olan kız kardeşini öldürdü.Tanrıçanın ölümü korkunç sonuçlara yol açtı. uzun ve zalim bir kış insanların dünyasını dondurdu. Tanrılar bile acı çekti. Beran-Setaou yaptığı yanlışın farkına varınca inzivaya çekildi. Kardeşi Baljit-Elvedin zalim kardeşini aramaya başlayana dek yas tuttu. Ama bu hikayenin sadece bir kısmı...Onu yer altındaki mağarada bulduğunda kendileri hakkında karar veremeyecek olan iki kardeş arasında korkunç bir savaş başladı. Ancak Baljit-Elvedin mağarayı mühürleyerek insanların dünyasına geri dönmeyi başardı. O zamandan beri dünyanın ve yaşayan canlıların karanlık tarafa geçmesine engel olarak onların üzerinde koruyucu bir el oldu.Sürgün mağarası olarak bilinen mağaranın yeri çok az kişi tarafından bilinir - ve bilenler de sır olarak saklar. Yeraltı dünyasına ve orada yaşayanlara karanlık ejderha hükmeder. Ejderha yaşayanlara karşı hala nefret beslemektedir. Ve onun arazisine geçen herkes öfkesinin gücünü tadacaktır.

 
ÜÇ KRALLIK
Aleister Hero Character
SHINSOO İMPARATORLUĞU
Shinsoo imparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alırhalkı ticaretle uğraşır.İmparatorluk doğu ile iyi ticari ilişkiler yaşarkenbatı ile devamlı sorunlar yaşadı.Metin taşlarının olumsuz etkileride ticaret yollarını kestiği içinbu imparatorluk halkının amacı metin taşlarını yok edipeskisi gibi ticaret yollarını açmak ve tüm kıtaya hütmekmektir.


Hecate Hero Character
CHUNJO İMPARATORLUĞU
Chunjo imparatorluğu kıtanın batı kısmında yer alır ve ruhani liderler tarafından yönetilir. İmparatorluk eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuşturimparatorun karısı sihirli güçleri sayesindemetin taşlarının bir tehdit oluşturacağını belirttifakat önlem alınmakta geç kalındı.Metin taşlarının olumsuz etkileri ve iç olaylar sebebiyle Chunjo İmparatorluğudoğu ile açık bir çatışmayagüney ile ise devamlı anlaşmazlıklar devam etmektedir. Chunjo halkı metin taşlarının olumsuz etkilerine karşı karşıhala bir savaş devam ettirmektedir.

Jinno İmparatorluğu
JINNO İMPARATORLUĞU
Jinno imparatorluğu kıtanın doğu kısmında yer alırimparatorluk askeri güce ve savaşa önem verirhalkı son derece agresif ve savaşçıdır. İmparatorluk Ee-Ryoong tarafından yönetilmektedirimparator metin taşlarının yıkıcı ve olumsuz etkilerini göz ardı ediptaşların yıkıcı etkilerini askeri amaçla kullanmak istemektedir.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

Copyright 2013 © metin2serverler.org