Server Bilgileri

Server Adı :

Ethora2

Zorluk : Orta
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 25 Kasım 2021 , 18:25)
Eklenme Tarihi : 25 Kasım 2021 , 18:24
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

Ethora2 150 Level Yapısı
Emek - Farm Oyun Yapisi
Otomatik Event Sistemi
Patron Bilgi Sistemi
Zindan Bilgi Sistemi
Ticaret Cami Sistemi
Ortalama Fiyat Sistemi
Aura Sistemi
Mitsi Simya Sistemi
Hizli Biyolog Sistemi
Hizli Beceri Egitimi
Metin Boss Gaya Sistemi
Sage Master Skill Beceri Sistemi
Perma Cevher Sistemi
Ruya Gok Ruhu Sistemi


BİYOLOG GÖREVLERİ
Ork Dişi
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Şeytan Hatırası
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Lanet Kitabı
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Buz Topu
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Zelkova Dalı
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Tugyis Tabelası
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Kır. Hayalet Ağacı Dalı
Süre Sınırlaması: Süre Yok
Liderlerin Notları
Süre Sınırlaması: 30 Dakika
Kem Göz Mücevheri
Süre Sınırlaması: 45 Dakika
Bilgelik Mücevheri
Süre Sınırlaması: 60 Dakika
KARAKTER SINIFLARI

SAVAŞÇI
Savaşçılar savaşın öncü askerleridir. En ağır görevleri yerine getirir ve kas yapıları ile tüm engelleri aşarlar. Savaşçılar 5. seviyeden sonra kas yapılarına göre ikiye ayrılırlar. BEDENSEL ve ZİHİNSEL olarak seçilirler. Metin2 oyununda, Savaşçı oynayan oyuncuların çoğunluğu 30 Lvl'e kadar zihinsel savaşçı oynamaktadır. 30 Lvl'den sonra Falcı'dan beceri sıfırlar ve Bedensel Savaşçı'ya geçerler.

SURA
Suralar şeytanın tohumu olarak adlandırılan,çok güçlü büyülere sahip inanılmaz bir karakter sınıfıdır. Suralar 5 ci seviyeden sonra büyünün karanlık güçlerinde seçim yapmak zorunda kalır.Bu seçimle kimi suralar silahlarını güçlendir ve BÜYÜLÜ SİLAH SURA adını alır yada kara büyünün etkisine kapılır ve KARA BÜYÜ SURA adını alırlar.

NİNJA
Ninja karakterlerin özenle seçilmesi tesadüf değildir.Çeviklikleri ve becerileri ile çok tehlikeli olarak bilinirler, Suikastçı olarak yetişirler. Her karakterde olduğu gibi 5 inci seviyeden sonra bu karakterde de BIÇAKÇI yada OKÇU olarak iki sınıfa ayrılırlar.

ŞAMAN
Şamanlar büyü ve sihir güçleri kuvvetli,oldukça bilge karakterlerdir.Bir savaşta şamanların yardımı ve üstünlüğü tartışılamaz. Bir şaman seviyesi 5 olduğunda, farklı becerilere sahip iki şaman arasında seçip yapmak zorunda kalır.Bu seçimde birbirinden eşsiz karakterlerin biri İYİLEŞTİRMECİ diğeri ise EJDERHA GÜCÜ'ne sahiptir.
İMPARATORLUKLAR

SHINSOO
Shinsoo imparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alır,halkı ticaretle uğraşır.İmparatorluk doğu ile iyi ticari ilişkiler yaşarken,batı ile devamlı sorunlar yaşadı.Metin taşlarının olumsuz etkileride ticaret yollarını kestiği için,bu imparatorluk halkının amacı metin taşlarını yok edip,eskisi gibi ticaret yollarını açmak ve tüm kıtaya hütmekmektir.

CHUNJO
Chunjo imparatorluğu kıtanın batı kısmında yer alır ve ruhani liderler tarafından yönetilir. İmparatorluk eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur,imparatorun karısı sihirli güçleri sayesinde,metin taşlarının bir tehdit oluşturacağını belirtti,fakat önlem alınmakta geç kalındı.Metin taşlarının olumsuz etkileri ve iç olaylar sebebiyle Chunjo İmparatorluğu,doğu ile açık bir çatışmaya,güney ile ise devamlı anlaşmazlıklar devam etmektedir. Chunjo halkı metin taşlarının olumsuz etkilerine karşı karşı,hala bir savaş devam ettirmektedir.

JINNO
Jinno imparatorluğu kıtanın doğu kısmında yer alır,imparatorluk askeri güce ve savaşa önem verir,halkı son derece agresif ve savaşçıdır. İmparatorluk Ee-Ryoong tarafından yönetilmektedir,imparator metin taşlarının yıkıcı ve olumsuz etkilerini göz ardı edip,taşların yıkıcı etkilerini askeri amaçla kullanmak istemektedir.


EFSUN ORANLARI
Efsun Adı    En Düşük Oran    En Yüksek Oran
Max HP    1000    2000
Güç - Zeka - Canlılık - Çeviklik    5    12
Max SP    10    80
Saldırı Hızı    5    8
Hareket Hızı    12    20
Büyü Hızı    12    20
HP-SP Üretimi    10    30
Zehirleme, Sersemletme, Yavaşlatma Şansı    3    8
Kritik - Delici Vuruş Şansı    5    10
Yarı İnsanlara Karşı Güç    5    10
Büyüye Karşı Dayanıklılık    8    15
Ölümsüz, Şeytan, Mistik vb.    10    20
Kılıç, Bıçak, Çiftel vb. Savunma    8    15

Yorumlar

Copyright 2013 © metin2serverler.org