Server Bilgileri

Server Adı :

ESA2online

Zorluk : Orta
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 17 Mayıs 2021 , 16:10)
Eklenme Tarihi : 12 Mayıs 2021 , 20:20
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

ESA2online  1-120 level orta-emek seviyedir.

Kısaca sizlere server işleyişini anlatmak isteriz.

ESA2online 1 level olarak başlangıç yaparak ortalama 30 levele kadar 1. köyde kas ve metin taşlarından beceri kitapları düşürüp master becerilerini grand master yapmak için kademeli birşekilde serüvene giriş yap

ESA2online 50 level bandına kadar 2.köydekasılmalı ve etrafta bol olan metin taşlarını keserek iç itemlerini ve beceri kitaplarını bulmaya çalışmalısın.

ESA2online 65 level bandına kadar Seongryour vadisinde bulunan bazı mistik ve ork yaratıklarından ortalamada kazanılacak eniyi yang kazanımını yapmalısın. Unutma ki Seongryour vadisi senin için dönüm noktası derecesindedir!

ESA2online 75 level bandına kadar örümcek zindanlarındaki yaratıklar senin için önemli olan üst seviye iç itemleri saklamaktadır. Tecrübe puanı ve bir sonraki aşama için önemli itemler edineceksin, etrafına göz gezdirmeyi unutma!

ESA2online 90 level bandına kadar orman bölgelerinde birçok metin taşı bulacaksın, onları yok et ve çelik gibi zırhlarla sağlamlaş.

ESA2online 90 level sonrasında tamamen hikâye sana kalıyor. Senin için özel olan haritalardaki yaratıklardan para, zırh, dönüşüm malzemesi gibi özel eşyalar bulabilirsin.

Unutma ESA2online da yang çok önemlidir. Ticaret döngüsü vardır. Kendine lazım olanı al, fazlasını emek karşılığı olarak sat


İtem Dönüşümleri hakkında kısa bilgi vermek isteriz.​

ESA2online tamamen kendine özel oyun mantığı ile herkesin istediği gibi abartısız ama bir noktada durmayan devam oyunudur.

Dönüşümleri ortalama 3-4 kez olup, eğlenceli bir şekilde sabit boss odalarında kendi emeklerinizle dönüşüm malzemelerinizi toplayabilirsiniz.

ESA2online dönüşümlerin bir kısmı ekte görseller ile gösterilmiştir.

Unutma ki sürpriz dönüşümler de var ancak bu hiç kolay olmayacak!

ESA2online sunucumuzda olmayan özellikleri belirtmemiz yeterlidir.

Lycan karakter - Kemer - Kuşak - Simya  gibi sonradan eklenmiş güncellemeler mevcut değildir.

ESA2online tamamen hepimizin bildiği gibi geleneksel oyun tarzını ve yenilikçi bakış açısının karışımı olan bir sunucudur.

Fazla söze gerek olmadığını söyleyerek devamı ESA2Onlineiçerisinde kendiniz tecrübe edebilirsiniz.

ESA2online ve Kendimiz hakkında,​

ESA2online temel mantık olarak devamlılığı olan bir yerde tıkanıklığı olmamak ve oyun içi ticaretin doruklarını yaşamak üzerine kuruludur.​

ESA2online para kazanma üzerine veya birilerine yalandan para dağıtmak gibi insanları kandıran reklamlar ile oyalamak peşinde değildir.​

Ekip arkadaşlarımızla birlikte ince eleyip sık dokuduğumuz sunucumuz ESA2online eğlence üzerine kurulmuştur.​

Sadece kendi bildiğimizi okumayıp, sizlerden de destek alacağımız, birlikte büyüyeceğimiz bir sunucu için,​

Aramıza katılıp daha detaylı bir şekilde eğlencenin dibine vurmaya davetlisiniz

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

Copyright 2013 © metin2serverler.org