Server Bilgileri

Server Adı :

EiasMt2

Zorluk : Zor
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 05 Ocak 2023 , 18:24)
Eklenme Tarihi : 04 Ocak 2023 , 22:17
Puan : 140 Oy

Server Tanıtımı

Merhaba, Sevgili Oyuncular

EiasMt2 oyunu zamanın yeni serveri olup, yüksek Online hedefi ile Aktif alanında benzersiz ve kusursuz bir oyundur. 1-105 Level aralığıyla oluşturduğumuz kendine özgü kusursuz alt yapısıyla belirli bir kitleye sahiptir.

Sezon hikayesiyle siz değerli oyuncuların emeklerini ve zamanlarını boşa çıkarmıyoruz. Tamamen kurumsal bir kimliğe ve yönetime sahip olan oyunumuzunda oyuncuların emekleri bizler için çok önemli. Buna en büyük kanıt şirketimiz bünyesinde bulunan tüm oyunların uzun süredir sorunsuz online kalmasıdır.

EiasMt2 oyunumuzda güzel seviyeli bir ortamla tanışacağınızdan ve özlediğiniz Mt2 günlerine döneceğinizden eminiz. Sizler için hazırladığımız bu oyunda sizin tüm taleplerinizi yerine getirmeye çalıştık. Şirket politikamız oyunlarımızı daha sonraki yıllara taşımak ve 1 oyuncu kalsa dahi kapatmamaktır. Tüm alışverişleriniz yasal mevzuatlara uygun lisanslı ve güvenli ödeme sistemleri aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Oyunlarımızın barındığı yüksek performanslı sunuculardan tutun web sitelerimizde kullanılan programlama dillerine kadar herşey üst düzey ve son teknolojidir.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

Copyright 2013 © metin2serverler.org