Server Bilgileri

Server Adı :

Andwar2

Zorluk : Kolay
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 10 Haziran 2022 , 21:37)
Eklenme Tarihi : 10 Haziran 2022 , 21:37
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

104-105 LEVEL ARALIĞI
10.000TL TOPLAM ÖDÜL HAVUZU
HERGÜN TL ÖDÜLLÜ TURNUVALAR
ANDWAR2 COİN SİSTEMİ
1X - 2X - 3X FARM HARİTALARI
BOSS DAMAGE BİLGİ SİSTEMİ
YENİ SİLAH EVRİMİ SİSTEMİ
TEK KAT ZİNDAN SİSTEMİ
OTUR-KALK SİSTEMİ
OYUNDAN DÜŞEN TL'LERİ GERÇEK PARAYA DÖNÜŞTÜR !!
FB-GS-BJK-TS TAKIM ÜNVANLARI
10 FARKLI ÜNVAN SİSTEMİ
BİREYSEL TURNUVA SİSTEMİ
ZAR SİSTEMİ
KOSTÜM PARLATMA SİSTEMİ
YENİ SİLAH FİŞLERİ, KOSTÜM VE BİNEKLER
2022 KANATLAR
SÜRESİZ CEVHER SİSTEMİ
TEK TIK BİYOLOG
7/24 AKTİF DİSCORD & DESTEK YÖNETİMİ
BOSS TAKİP SİSTEMİ
BOSS TAKİP SİSTEMİ
SÜRESİZ ŞEBNEM SİSTEMİ
TOPLU İTEM SİL/SAT SİSTEMİ
5.SEVİYE SKİL SEÇİMİ (YENİ)
ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER
ÖDÜLLÜ TURNUVALAR
BİYOLOG GÖREVLERİ
ORK DİŞİ
SÜRE SINIRLAMASI
ŞEYTAN HATIRASI
SÜRE SINIRLAMASI
LANET KİTABI
SÜRE SINIRLAMASI
BUZ TOPU
SÜRE SINIRLAMASI
ZELKOVA DALI
SÜRE SINIRLAMASI
TUGYİS TABELASI
SÜRE SINIRLAMASI
KIR. HAYALET AĞACI DALI
SÜRE SINIRLAMASI
LİDERLERİN NOTLARI
SÜRE SINIRLAMASI
KEM GÖZ MÜCEVHERİ
SÜRE SINIRLAMASI
BİLGELİK MÜCEVHERİ
SÜRE SINIRLAMASI
KARAKTER SINIFLARI

SAVAŞÇI
Savaşçı sınıfı yakın dövüş konusunda en güçlü karakterlerden biri Savaşçıdır. Becerileri ve kullandığı ağır zırhlar ile en popüler karakter sınıfından birisidir. Gücünü kuvvetli fiziksel özelliklerinden ve dengeli zihin özelliğinden alabilmektedir. Tek elli silah kullanarak, seri bir savaş makinasına özelliği taşıyabilir, çift elli silahla beraber güçlü hasarlar verebilmektedir. Bedensel ve Zihinsel olarak iki farklı beceri sınıfı bulunmaktadır.

SURA
Sol elinde Kötülük Tohumunu büyütme kararı alan suralar, sihirli güçlerle donatılmış savaşçılara dönüşmüştür. Yakın dövüş ustalarına karşı, sihirli güçleri sayesinde uzak mesafeden sihirli hasarlar verebilmektedir. Karakterin saldırı sihirleri güçlendirilebilir, ek destek büyüleri kazandırılabilir. Bu sınıfımız Karabüyü ve Büyülü Silah olarak iki farklı beceri sınıfına sahiptir. Karabüyü sınıfında ağırlıklı olarak ateş güçleri bulunmaktadır.

NİNJA
Profesyonel suikastçı sınıfıdır. Pusu kurabilme yeteneği sayesinde, rakibine ansız saldırılar ile büyük hasarlar verebilir. Hafif zırh kullanmasının verdiği hafiflik ile hız ve hareket kabiliyeti yüksektir. Bu sınıfta iki tip beceri bulunmaktadır. Yakın Dövüş ve Uzak Dövüş. Yakın Dövüş yeteneğinde hançer kullanarak rakibine yakın alanda hasarlar verebilir. Uzak dövüş yeteneğinde ise yay kullanarak, okçuluk yetenekleri sayesinde uzak menzilden saldırabilir.

ŞAMAN
Şaman karakter sınıfı yetenek sınıfına göre değişkenlik gösteren üç destek becerisi bulunmaktadır. Ejderha Gücü sınıfında, yetenekleri sayesinde kritik oranınızı arttırarak daha etkili vuruşlar yapmanıza yardımcı olur. Kutsama becerisi ile de alacağınız hasarları azaltarak sizi korur. İyileştirme Gücü sınıfında, iyileştirme becerisi sayesinde can sağlığınızı bir anda doldurabilir. Bir diğer becerisiyle size saldırı hasarınızı arttırmakta yardımcı olabilir.
İMPARATORLUKLAR

SHINSOO
Shinsoo imparatorluğu kıtanın güney kısmında yer alır,halkı ticaretle uğraşır.İmparatorluk doğu ile iyi ticari ilişkiler yaşarken,batı ile devamlı sorunlar yaşadı.Metin taşlarının olumsuz etkileride ticaret yollarını kestiği için,bu imparatorluk halkının amacı metin taşlarını yok edip,eskisi gibi ticaret yollarını açmak ve tüm kıtaya hütmekmektir.

CHUNJO
Chunjo imparatorluğu kıtanın batı kısmında yer alır ve ruhani liderler tarafından yönetilir.İmparatorluk eski imparatorun kuzeni Yoon-Young tarafından kurulmuştur, imparatorun karısı sihirli güçleri sayesinde,metin taşlarının bir tehdit oluşturacağını belirtti,fakat önlem alınmakta geç kalındı.

JINNO
Jinno imparatorluğu kıtanın doğu kısmında yer alır,imparatorluk askeri güce ve savaşa önem verir,halkı son derece agresif ve savaşçıdır. İmparatorluk Ee-Ryoong tarafından yönetilmektedir,imparator metin taşlarının yıkıcı ve olumsuz etkilerini göz ardı edip,taşların yıkıcı etkilerini askeri amaçla kullanmak istemektedir.
EFSUN ORANLARI
Efsun oranlarımız sabittir.
Efsun Adı    Oran
Max. HP    3000
Güç - Zeka - Çeviklik - Canlılık    12
Saldırı Hızı    8
Büyü Hızı    20
HP - SP Üretimi    30
Zehirleme, Sersemletme, Yavaşlatma Şansı    8
Kritik - Delici Vuruş    15
Yarı İnsanlara Karşı Güç    15
Büyüye Karşı Dayanıklılık    15
Ölümsüz - Şeytanlara Karşı Güç (ve benzeri efsunlar)    20
Saldırı Değeri    50
Savunma Oranları (kılıç - çiftel - bıçak)    15

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

Copyright 2013 © metin2serverler.org