Server Bilgileri

Server Adı :

Deloswar

Zorluk : Ardream
Durum : Sunucu Açık (Son Kontrol: 03 Mart 2021 , 13:16)
Eklenme Tarihi : 03 Mart 2021 , 13:16
Puan : 0 Oy

Server Tanıtımı

DELOSWAR Bu sektör yıllarca aynı döngü içerisinde dönüp durdu, ama artık birşeyler değişiyor! Öncelikle sizlere DELOSWAR'ı tanıtmaktan gurur duyuyorum. Herhangi bir problem veya sıkıntı ile karşılaşmayacağınız bir altyapı üzerine aylar süren çalışmamız küllerinden yeniden doğuyor! zamanının en iyisi olan düzenlemeler ve yenilikler sizler için ekibimiz tarafından gururla tasarlanıp kullanıma sunulmuştur. Sabırsızlıkla beklediğiniz özlem duyduğunuz KO'nun en iyi hali olan 83/5 proje olan Deloswar artık sizlerle.
Başlamadan önce;
Öncelikle Ekibimizin bu proje için çok çaba sarfettiğini söylemeliyim. Oynanış açısından çok fazla değişiklik yapmak istemedik ve sizlere HOMEKO tadında oyunda oynatmak istedik. Sadece knight Online'in en keyifli zamanlarını eski knight online hatıralarınızdan esinlenerek eski zamanlar adına aynı tadı bozmadan farklı bir deneyim yaşamanız kaidesiyle sizler için güzel bir ortam yarattığımızı umuyoruz. ve umarız bize katılırsınız.
DELOSWAR Hakkında;
Şu anda denemeye layık herhangi bir oynanabilir 83 Level sunucu bulunmadığından, Sizler için adil olacak bir oyun sistemi sunmak için buradayız. Projemizi tüm Knight severler için yaptık, herkesin birbirine yardım edebileceği bir topluluk yaratmak istiyoruz, gerçekten çok kaliteli bir sunucu sunabileceğimizi söyleyerek açgözlü görünmek istemiyoruz. Ancak, sunabileceğimiz kalite konusunda eminiz. Hiçbir kritik hata, gecikme veya problem içermeyen bir sunucuyla tüm Knight oyuncularına umdukları gibi bir oyun ortamı sunmaya çalışıyoruz. Herkese dengeli ve adil bir oyun oynatmak için buradayız. DELOSWAR'da arkadaşlarınızla deneyebileceğiniz çok eğlenceli etkinlikler mevcut ve Tüm oyuncuların en iyi olabilme şansı var. DELOSWAR, evinizde boş zamanınızda keyif alarak oynayacağınızı düşündüğümüz bir sunucudur.

Yorumlar

Sosyal Medyada Biz

Copyright 2013 © metin2serverler.org